Haber Detay
|
Oct 15, 2020

ThinkPad X1 Yoga 5. Nesil


"Hayır" demeyecek kadar yardımsever

Category: blog
Posted by: vmbilisimuser

"Hayır" demeyecek kadar yardımsever

14 inç ThinkPad X1 Yoga 5. Nesil yalnızca bir dizüstü bilgisayar değil, dünya çapında tanınmış 360 derece dönebilen çerçevemizle aynı zamanda bir tablet, bir işbirliği aracı ve bir sinema. Performans için tasarlanan bu 2'si 1 arada bilgisayar, Intel® işlemci, uzun süre dayanan pil ömrü, hızlı şarj teknolojisi ve gelişmiş sesle çalışmaya devam etmenizi sağlıyor. Üstelik, şarj edilebilir kalem, gelişmiş güvenlik seçenekleri ve şaşırtıcı derecede iyi görüntüler keyfini süreceğiniz özelliklerden yalnızca birkaçı.

 

İhtiyacınız olduğunda birinci sınıf performans

6 çekirdeğe kadar 10. Nesil Intel® Core™ işlemciyle X1 Yoga 5. Nesil, görev ne olursa olsun, her zamankinden daha hızlı. Üstelik, 18 saate kadar şarj ömrüyle, elektrik prizi bulamamak sorun olmaktan çıkıyor.* Ara verdiğinizde, Hızlı Şarj ile pili yalnızca bir saatte şarj edebilirsiniz.

 

Yalnızca siz karar verdiğinize kapalı

Yanıt hızı sürekli etkin olduğundan, X1 Yoga 5. Nesil'i bir saniyeden kısa bir sürede uyandırabilir ve bir saniye sonra da internette gezinebilirsiniz. WiFi 6 sayesinde, hızlı ve güvenilebilir bağlantılar kurabilirsiniz. Birden çok cihazın bağlı olduğu ağlarda bile! İsterseniz de, isteğe bağlı olarak, LTE-A kartlı WWAN teknolojisini seçip, hücresel bağlantı hizmetinin bulunduğu yerlerde bir akıllı telefonda olduğu gibi güvenli bir bağlantıyla çevrimiçi olabilirsiniz.

 

Yaratıcı kişiler için

Eskiz yapın. Not alın. Belge imzalayın. Hatta renk verin! Mürekkebiniz biter veya pil gerekir diye dert etmeyin. X1 Yoga 5. Nesil'de, sisteminizde depolanırken şarj olan ThinkPad Pen Pro var. Üstelik, yuvası sayesinde, ihtiyaç olduğunuzda kullanıma hazır. Haydi, ne duruyorsunuz? Hayal gücünüzü serbest bırakın.

 

İşbirliği parmaklarınızın ucunda

Skype araması yapmanız mı lazım? Veya bir aramayı yanıtlamanız? F9 ile F11 arasındaki tuşlarda yer alan alt işlevler, bunu her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Tek bir düğmeye dokunarak yeni bir mesaja bile başlayabilirsiniz. X1 Yoga 5. Nesil, üretkenliğinizi artırıyor.

 

Şahane ses

Dolby Atmos® Hoparlör Sistemi ile sunulan X1 Yoga 5. Nesil, harika bir ses deneyimi yaratmak için iki yukarı ses veren tiz hoparlör ve iki aşağı ses veren tiz hoparlör içeriyor. Üstelik, 360 derecelik dört adet mikrofon, arama sırasında istenmeyen sesleri engelliyor ve sesi odanın diğer ucundan bile algılıyor, böylece ses aktivasyonunu kullanarak sisteminizi uyandırabilir, müzik çalabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

 

Sıvı dökülmeleri ve düşmelere karşı harika savunma

Yeni CNC alüminyum kasa sayesinde X1 Yoga 5. Nesil, her zamankiden daha dayanıklı. Ekstrem koşullarda çalışacağından emin olmak amacıyla askeri düzey 12 gereksinim doğrultusunda test edildi ve 200'den fazla kalite kontrolünden geçirildi. Kutupların vahşi doğasından çöllerdeki kum fırtınalarına, sıfır yer çekiminden dökülmelere ve düşmelere kadar yaşamın karşınıza çıkarabileceği her durumda bu dizüstü bilgisayara güvenebilirsiniz.

haber3x1yogagen5.jpg