Haber Detay
|
Oct 15, 2020

ThinkPad X1 Carbon 8. Nesil


Birinci sınıf performans, mobiliteyle buluşuyor.

Category: blog
Posted by: vmbilisimuser

Birinci sınıf performans, mobiliteyle buluşuyor.

İlk Intel® mobilite sertifikalı dizüstü bilgisayarlarımızdan biri olan 14 inç X1 Carbon 8. Nesil; uzun pil ömrü, sınıfının en iyisi bağlantı ve hızlı şarj teknolojisiyle üstün mobil performans sağlıyor. Gelişmiş güvenlik özelliklerinin, daha iyi sesin ve büyüleyici görüntülerin tadını çıkarın. Bu efsanevi dizüstü bilgisayar; ince ayrıntıları, dayanıklılığı ve gücü birleştirerek birinci sınıf performans yaratıyor.

 

Tüm gün ve tüm gece güç sağlar

6 çekirdeğe kadar 10. Nesil Intel® Core™ işlemciyle X1 Carbon 8. Nesil, görev ne olursa olsun, her zamankinden daha hızlı. Mobil performans için Intel® sertifikalı olduğundan, hareket halindeyken uzun süre dayanan güç ve üretkenlik sağlar. 18 saate kadar pil ömrünün keyfine varın.* Ara verdiğinizdeyse, Hızlı Şarj ile pili yalnızca bir saatte şarj edebilirsiniz.

 

Üretkenliğinizi yeni seviyelere taşıyın

Yanıt hızı sürekli etkin olduğundan, X1 Carbon 8. Nesil'i bir saniyeden kısa bir sürede uyandırabilir ve bir saniye sonra da internette gezinebilirsiniz. WiFi 6 sayesinde, hızlı ve güvenebilir bağlantılar kurabilirsiniz. Birden çok cihazın bağlı olduğu ağlarda bile! İsterseniz de, isteğe bağlı olarak, LTE-A kartlı WWAN teknolojisini seçip bir akıllı telefonda olduğu gibi güvenli bir bağlantıyla çevrimiçi olabilirsiniz.

 

Rahatlık için tasarlandı

Skype araması yapmanız mı lazım? Veya bir aramayı yanıtlamanız? F9 ile F11 arasındaki tuşlarda yer alan alt işlevler, bunu kolaylaştırıyor. Tek bir düğmeye dokunarak yeni bir mesaja bile başlayabilirsiniz. X1 Carbon 8. Nesil ile rahatlık hemen parmak uçlarınızda.

Sizi saran ses

 

Dolby Atmos® Hoparlör Sistemi ile sunulan X1 Carbon 8. Nesil, harika bir ses deneyimi yaratmak için iki yukarı ses veren tiz hoparlör ve iki aşağı ses veren tiz hoparlör içeriyor. Üstelik, 360 derecelik dört adet mikrofon, arama sırasında istenmeyen sesleri engelliyor ve sesi odanın diğer ucundan bile algılıyor, böylece ses aktivasyonunu kullanarak sisteminizi uyandırabilir, müzik çalabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

 

Beklenmedik ekstrem koşullarla başa çıkar

Tüm ThinkPad dizüstü bilgisayarlar gibi X1 Carbon 8. Nesil de ekstrem koşullarda çalışacağından emin olmak amacıyla askeri düzey 12 gereksinim doğrultusunda test edildi ve 200'den fazla kalite kontrolünden geçirildi. Kutupların vahşi doğasından çöllerdeki kum fırtınalarına, sıfır yer çekiminden dökülmelere ve düşmelere kadar yaşamın karşınıza çıkarabileceği her durumda bu dizüstü bilgisayara güvenebilirsiniz.

haber1x1carbongen8.jpg